Fotografia kulinarna

Zdjęcia pobudzają zmysły i sprawiają, że fotografowanym daniom po prostu nie można się oprzeć. W końcu je się także oczami! Nie wystarczy smakowity obiekt i stylowe gadżety, bo kluczem do sukcesu w tworzeniu apetycznych fotografii jest stylizacja, światło oraz postprodukcja. 

Profesjonalne zdjęcia kulinarne są podstawą gastronomicznego biznesu. W dzisiejszych czasach największą rolę w marketingu gra obraz – to nim pozyskujemy klienta. Prowadząc biznes gastronomiczny warto na swojej stronie internetowej, w katalogach, materiałach reklamowych oraz na profilach w mediach społecznościowych umieścić piękne, apetyczne i zwracające na siebie uwagę zdjęcia kulinarne. 

Dobrze wykonana fotografia kulinarna przyciągająca klientów to gwarancja zwiększenia sprzedaży!

Tworzenie pięknych i apetycznych kompozycji, wystylizowanych fotografii żywieniowych na których zobaczysz nie tylko produkt, ale i jego opowieść jest moją pasją. Podczas robienia zdjęć zwracam uwagę na dobór kolorów oraz na każdy detal. 

 Skorzystanie z mojej oferty gwarantuje, że zdjęcia Twoich dań i produktów przyciągną klientów i zachęcą do skorzystania z Twojej oferty.

Dobrze dobrane światło, stylizacja i posprodukcja wyeksponują wyjątkową kompozycję, apetyczne składniki i profesjonalizm kucharza. Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy sesji fotograficznej od stylizacji, przez wykonanie zdjęć, po postprodukcję. Realizujemy sesje fotografii kulinarnej na potrzeby szeroko pojętej branży gastronomicznej i cukierniczej, do magazynów kulinarnych, na potrzeby stron internetowych, menu restauracyjnych.

Smakowity Blog Kulinarny – Fanpage // Qchenne Wariacje – blog fotografii kulinarnej

Fotografie autorstwa Iwony Orzechowskiej-Zeidler