O miejscu

Studio Kulinarne w Chudowie (pod Gliwicami) to w miejsce w którym spełnisz marzenia zarówno o kreatywnym gotowaniu, jak i o zorganizowaniu niezwykłej imprezy dla znajomych i rodziny. Tutaj wspólnie przyrządzimy potrawy z całego świata we wspaniałej atmosferze! Przekonajcie się sami!

W studiu kulinarnym znajduje się aż 6 miejsc szkoleniowych! W okresie letnim oferuję niezwykłą możliwość szkoleń plenerowych i pracy na żywym ogniu. W moim studio kulinarnym nauczę Cię zarówno podstaw gotowania, ale też pokażę ciekawe tricki, które poznałam podczas nauki gotowania w Bangkoku i Maroku i które z pewnością wykorzystasz podczas codziennego gotowania. Podczas warsztatów kulinarnych poznasz techniki posługiwania się kuchennymi sprzętami, dowiesz się ciekawostek z kulinarnego świata.

 

Studio kulinarne w Chudowie to miejsce, które zrodziło się ze pasji do gotowania i potrzeby spotkań w przyjacielskiej i niezobowiązującej atmosferze. To projekt łączący profesjonalne podejście w kuchni, nowoczesny styl, a zarazem domowy klimat. Zorganizuję dla Ciebie niezapomniane przyjęcie rodzinne, spotkanie z przyjaciółmi, imprezę okolicznościową, czy też spotkanie firmowe. 

Studio Kulinarne „Od Kuchni”
Karolina Zeidler-Żmijewska
ul. Różana 8, 44-177 Chudów
biuro@od-kuchni.com
tel. +48506507856

Studio znajduje się:

Tylko 1 km od Zamku w Chudowie!
8 km od Knurowa
12 km od Gliwic
30 km od Katowic